vario supirkimas

Blizgus

vario supirkimas

Oksiduotas

Raudoną atspalvį turintis metalas. Geras elektros laidininkas, todėl daugiausia naudojamas elektros perdavime. Varis randamas automobilio elektros perdavimo grandinėje, elektros variklių, starterių, generatorių apvijos. Naudojamas šildymo bei šaldymo agregatuose ( kondicionierių vamzdeliai, automobilių ar kitų mechanizmų radiatoriai). Taip pat gali būti senoviniai virduliai, puodai.

baltmetas.

Varis yra minkštas, lankstus ir kalus metalas, kurio spalva yra rausvai oranžinė. Jis pasižymi puikiu elektros ir šilumos laidumu, todėl yra labai paklausi medžiaga daugelyje pramonės šakų, įskaitant elektroniką, statybą ir transportą. Varis taip pat žinomas dėl savo atsparumo korozijai ir gebėjimo būti lengvai perdirbamas, todėl yra tvarus ir aplinkai nekenksmingas pasirinkimas.

Varis yra vienas iš seniausių žmogui žinomų metalų ir buvo naudojamas tūkstančius metų įvairiems tikslams. Dėl didelio laidumo jis tapo populiari medžiaga, skirta naudoti ankstyvoje elektros instaliacijoje, o dėl lankstumo idealiai tinka naudoti dekoratyviniuose objektuose ir papuošaluose.

Šiandien varis naudojamas įvairiems gaminiams ir pritaikymams – nuo elektros instaliacijos ir vandentiekio iki stogų dengimo ir monetų kalimo. Tiesą sakant, varis yra trečias plačiausiai naudojamas metalas pasaulyje po geležies ir aliuminio.

Viena iš pagrindinių vario savybių yra puikus jo laidumas elektrai. Vario laidumas yra maždaug 59,6 milijono siemens vienam metrui, todėl jis yra ideali medžiaga elektros instaliacijai ir kitiems tikslams, kur reikia efektyviai perduoti elektrą. Dėl didelio laidumo jis taip pat yra puiki medžiaga varikliuose ir transformatoriuose.

Varis taip pat žinomas dėl savo didelio šilumos laidumo, todėl jis yra puiki medžiaga, skirta naudoti šilumokaičiuose ir kitose šiluminėse srityse. Dėl atsparumo korozijai jis taip pat yra ideali medžiaga vamzdynams ir kitoms reikmėms, kai kelia susirūpinimą drėgmės ar kitų ėsdinančių medžiagų poveikis.

Kalbant apie gamybą, varis gali būti lengvai formuojamas į įvairių formų ir dydžių, naudojant įvairius procesus, įskaitant liejimą, kalimą ir valcavimą. Jį taip pat galima apdirbti, suvirinti ir sujungti įvairiais būdais.

Varis taip pat yra ekologiškas pasirinkimas, nes jį galima lengvai perdirbti neprarandant jokių savybių. Tiesą sakant, maždaug 80 % viso vario, kuris kada nors buvo iškastas, vis dar naudojama ir šiandien, todėl tai yra labai tvarus pasirinkimas.

Apibendrinant galima pasakyti, kad varis yra labai universalus metalas, turintis daugybę pageidaujamų savybių, įskaitant puikų elektros ir šilumos laidumą, atsparumą korozijai ir perdirbamumą. Jis plačiai naudojamas daugelyje pramonės šakų, pradedant elektronika ir statybomis, baigiant transportavimu ir monetų kalimu, o dėl lengvo gamybos ir apdorojimo jis yra populiarus pasirinkimas daugeliui programų.