Superkame visų rūšių spalvotuosius metalus konkurencingomis kainomis

Jei nesate tikri ar jūsų metalas tinkamas skambinkite
+370 656 86655

baltmetas

Spalvotieji metalai yra metalai, kurių pagrindinė sudedamoji dalis nėra geležis. Varis, aliuminis, žalvaris, magnis ir cinkas yra spalvotųjų metalų pavyzdžiai. Čia yra trumpas kiekvieno iš jų aprašymas:

Varis: Varis yra rausvai rudas metalas, kuris yra geras šilumos ir elektros laidininkas. Jis dažniausiai naudojamas elektros instaliacijose, vandentiekio vamzdžiuose ir stogo dangose.

Aliuminis: Aliuminis yra sidabriškai baltas metalas, kuris yra lengvas ir atsparus korozijai. Jis dažniausiai naudojamas orlaivių statyboje, gėrimų skardinėse ir automobilių dalyse.

Žalvaris: žalvaris yra vario ir cinko lydinys, dažnai naudojamas dekoratyviniams tikslams dėl savo aukso išvaizdos. Jis taip pat dažnai naudojamas muzikos instrumentuose, santechnikos įrenginiuose ir elektros komponentuose.

Magnis: Magnis yra lengvas, sidabriškai baltas metalas, kuris yra labai degus. Jis dažniausiai naudojamas lydiniuose su kitais metalais, kad jie būtų lengvesni ir stipresni, pavyzdžiui, orlaivių ir automobilių dalyse.

Cinkas: Cinkas yra melsvai baltas metalas, dažniausiai naudojamas kaip geležies ir plieno danga, apsauganti nuo korozijos. Jis taip pat naudojamas baterijų, žalvario ir kitų lydinių gamyboje.

Spalvotieji metalai yra labai vertingi ir plačiai naudojami dėl savo pageidaujamų savybių, tokių kaip laidumas, lengvas svoris ir atsparumas korozijai.