Mes perkame švino laužą ir atliekas :

  • švino jungtys ir tiltai iš baterijų;
  • švino šarvai iš kabelių (tik iš juridinių asmenų);
  • švininius svarelius;
  • švino luitus ir lydinius

Sunkus, minkštas, žemos lydymosi temperatūros metalas. Tai pagrindinė automobilinių akumuliatorių sudedamoji dalis. Taip pat švinas naudojamas žvejyboje, ratų balansavime, kabelio apsauginiuose sluoksniuose.

svino supirkimas

Švinas yra minkštas, sunkus ir tankus melsvai pilkos spalvos metalas. Jis turi žemą lydymosi temperatūrą, todėl su juo lengva dirbti, jis yra labai lankstus ir plastiškas, todėl jį galima lengvai formuoti ir formuoti. Švinas taip pat yra labai atsparus korozijai, todėl yra patvari ir ilgaamžė medžiaga.

Švinas tūkstančius metų buvo naudojamas įvairiems tikslams – nuo vamzdynų ir stogo dangų iki dažų ir amunicijos. Dėl didelio tankio ir žemos lydymosi temperatūros jis yra ideali medžiaga, naudojama daugelyje pramonės sričių, įskaitant apsaugą nuo spinduliuotės, baterijų gamybą ir litavimą.

Tačiau švinas taip pat yra labai toksiškas žmonėms ir gyvūnams, o švino poveikis gali sukelti įvairių sveikatos problemų, įskaitant smegenų ir nervų sistemos pažeidimus, inkstų pažeidimus ir reprodukcines problemas. Dėl šios priežasties daugelis šalių įgyvendino griežtus reglamentus, siekdamos apriboti švino naudojimą tam tikruose gaminiuose ir pritaikymuose.

Nepaisant toksiškų savybių, švinas vis dar naudojamas įvairiose srityse, ypač besivystančiose šalyse, kur taisyklės gali būti ne tokios griežtos. Pavyzdžiui, švino pagrindo dažai vis dar plačiai naudojami daugelyje šalių, nors jie buvo uždrausti JAV ir kitose išsivysčiusiose šalyse.

Sveikatos ir saugos požiūriu svarbu su švinu elgtis atsargiai ir imtis atitinkamų atsargumo priemonių, kad būtų išvengta poveikio. Tai gali apimti apsauginių drabužių ir įrangos, pvz., pirštinių ir respiratorių, dėvėjimą ir tinkamą visų medžiagų, kuriose gali būti švino, šalinimą.

Apibendrinant galima pasakyti, kad švinas yra labai universalus metalas, turintis daugybę pageidaujamų savybių, įskaitant žemą lydymosi temperatūrą, didelį tankį ir atsparumą korozijai. Tačiau dėl jo toksiškų savybių ji yra pavojinga medžiaga, su kuria reikia elgtis atsargiai, o daugelyje šalių buvo priimtos taisyklės, apribojančios jos naudojimą tam tikruose gaminiuose ir pritaikymuose. Nors švinas išlieka svarbi medžiaga tam tikrose pramonės šakose, svarbu imtis atitinkamų priemonių, kad poveikis būtų kuo mažesnis ir būtų išvengta žalos žmonių sveikatai ir aplinkai.