UAB „Baltmetas“ perka įvairų kiekį juodojo metalo laužo ir atliekų iš įmonių, organizacijų ir fizinių asmenų

Jei nesate tikri ar jūsų metalas tinkamas skambinkite
+370 656 86655

Juodūjų metalų supirkimas

Gabaritas

Juodūjų metalų supirkimas

Skardos

Juodūjų metalų supirkimas

Kebulai

Juodieji metalai yra metalai, kurių pagrindinė sudedamoji dalis yra geležis, o anglis yra kitas pagrindinis daugelio juodųjų metalų elementas. Įprasti juodųjų metalų pavyzdžiai yra plienas, geležis ir nerūdijantis plienas. Juodieji metalai yra žinomi dėl savo stiprumo, ilgaamžiškumo ir magnetinių savybių. Dėl savo tvirtumo ir gebėjimo atlaikyti aukštą temperatūrą jie dažniausiai naudojami statybose, automobilių ir gamybos pramonėje.

Plienas yra labiausiai paplitęs juodasis metalas ir gaminamas maišant geležį su anglimi, o tai gali būti atliekama įvairiais santykiais, kad būtų galima pagaminti skirtingų tipų plieną su skirtingomis savybėmis. Pavyzdžiui, anglinis plienas dėl savo stiprumo ir ilgaamžiškumo naudojamas statybose ir gamyboje, o nerūdijantis plienas – gaminiuose, kuriems reikalingas atsparumas korozijai, pavyzdžiui, virtuvės prietaisuose ir medicinos įrangoje.

Geležis yra dar vienas dažniausiai naudojamas juodasis metalas, kuris dėl savo stiprumo ir ilgaamžiškumo dažnai naudojamas statant pastatus, tiltus ir kitą infrastruktūrą. Ketaus, geležies rūšis, kurioje yra 2-4% anglies, dažnai naudojamas maisto ruošimo įrenginiuose dėl savo gebėjimo atlaikyti aukštą temperatūrą.

Metalo laužas reiškia bet kokį metalą, kuris nebėra naudingas ar nereikalingas ir yra perdirbamas dėl metalo kiekio. Metalo laužas gali būti iš įvairių šaltinių, įskaitant gamybos atliekas, statybines medžiagas ir senus prietaisus. Metalo laužas dažnai parduodamas metalo perdirbėjams, kurie metalą apdoroja ir parduoda atgal gamintojams, kad būtų pakartotinai panaudoti naujuose gaminiuose.

Metalo laužo perdirbimas yra svarbi metalo pramonės dalis, nes tai padeda tausoti gamtos išteklius ir sumažinti atliekų kiekį. Perdirbant metalo laužą taip pat sumažėja energijos, reikalingos naujam metalui gaminti, o tai padeda sumažinti šiltnamio efektą sukeliančių dujų išmetimą.

Metalo laužas prieš apdorojant paprastai rūšiuojamas pagal tipą ir rūšį. Rūšiavimas yra svarbus, nes skirtingoms metalo rūšims reikalingi skirtingi apdirbimo būdai. Pavyzdžiui, juodieji metalai yra atskiriami nuo spalvotųjų metalų, o skirtingos kiekvienos rūšies metalo rūšys rūšiuojamos pagal tokius veiksnius kaip užterštumo lygis ir gabalų dydis.

Išrūšiavus metalo laužą, jis perdirbamas į formą, kurią galima pakartotinai panaudoti naujuose gaminiuose. Tai gali apimti metalo išlydymą ir išliejimą į naujas formas arba metalo susmulkinimą į mažesnius gabalus, kurie gali būti naudojami kaip žaliava gamybos procesuose.

Apskritai juodieji metalai ir metalo laužas atlieka svarbų vaidmenį metalo pramonėje ir visoje visuomenėje. Juodieji metalai yra stiprūs, patvarūs ir būtini daugeliui pramonės ir statybos programų, o metalo laužo perdirbimas padeda tausoti gamtos išteklius ir sumažinti atliekų kiekį.